LTH3MM12VFR4400
LTH3MM12VFR4400 Visual Communications Company - VCC
LTH3MM12VFR4400.pdf
Hersteller: Visual Communications Company - VCC
Description: LED WHITE CLEAR T-1 T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: White
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 4000mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 35°
Height (Max): 6.55mm
Supplier Device Package: T-1 (3mm)
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1
auf Bestellung 1326 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTH3MM12VFR4400 Visual Communications Company - VCC
Description: CHICAGO MINIATURE LIGHTING - LTH3MM12VFR4400 - LED, 3MM, WHITE, 2.5CD, 625NM, tariffCode: 85414100, rohsCompliant: YES, Linsenform: Round, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, MSL: -, usEccn: EAR99, Durchlassstrom If: 12mA, Lichtstärke: 2.5cd, euEccn: NLR, Abstrahlwinkel: 35°, Durchlassspannung: 12V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, LED-Farbe: White, Produktpalette: LTH3MM12V Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, LED-Montage: Through Hole, Leuchtengröße: T-1 (3mm), directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTH3MM12VFR4400 LTH3MM12VFR4400 Hersteller : VCC LTH3MM12VFR4400.pdf White LEDs 3mm Thru Hole LED White for 12VDC
auf Bestellung 1131 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
LTH3MM12VFR4400 LTH3MM12VFR4400 Hersteller : CHICAGO MINIATURE LIGHTING 2301110.pdf Description: CHICAGO MINIATURE LIGHTING - LTH3MM12VFR4400 - LED, 3MM, WHITE, 2.5CD, 625NM
tariffCode: 85414100
rohsCompliant: YES
Linsenform: Round
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
MSL: -
usEccn: EAR99
Durchlassstrom If: 12mA
Lichtstärke: 2.5cd
euEccn: NLR
Abstrahlwinkel: 35°
Durchlassspannung: 12V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
LED-Farbe: White
Produktpalette: LTH3MM12V Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
LED-Montage: Through Hole
Leuchtengröße: T-1 (3mm)