Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTM8003HY-3.3#PBF
LTM8003HY-3.3#PBF
LTM8003HY-3.3#PBF Analog Devices Inc.
LTM8003.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: DC DC CONVERTER 3.3V
Packaging: Tray
Package / Case: 48-BBGA Module
Size / Dimension: 0.35" L x 0.25" W x 0.13" H (9.0mm x 6.3mm x 3.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 40V
Current - Output (Max): 3.5A
Supplier Device Package: 48-BGA (9x6.25)
Voltage - Input (Min): 3.4V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 236 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTM8003HY-3.3#PBF Analog Devices Inc.
Description: DC DC CONVERTER 3.3V, Packaging: Tray, Package / Case: 48-BBGA Module, Size / Dimension: 0.35" L x 0.25" W x 0.13" H (9.0mm x 6.3mm x 3.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 40V, Current - Output (Max): 3.5A, Supplier Device Package: 48-BGA (9x6.25), Voltage - Input (Min): 3.4V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTM8003HY-3.3#PBF LTM8003HY-3.3#PBF Hersteller : Analog Devices LTM8003.pdf Switching Voltage Regulators 40VIN, 3.5A Buck Silent Switcher Modul