Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LTM8061EV-8.2#PBF
LTM8061EV-8.2#PBF
LTM8061EV-8.2#PBF Analog Devices, Inc.
558061fa.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
32V, 2A μModule (Power Module) Li-Ion/Polymer Battery Charger
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTM8061EV-8.2#PBF Analog Devices, Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 2CELL 77LGA, Packaging: Tray, Package / Case: 77-BLGA, Number of Cells: 2, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 77-LGA (15x9), Charge Current - Max: 2A, Programmable Features: Current, Timer, Voltage - Supply (Max): 32V, Battery Pack Voltage: 8.2V, Current - Charging: Constant - Programmable.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTM8061EV-8.2#PBF LTM8061EV-8.2#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 558061fa.pdf 32V, 2A μModule (Power Module) Li-Ion/Polymer Battery Charger
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Packaging: Tray
Package / Case: 77-BLGA
Number of Cells: 2
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 77-LGA (15x9)
Charge Current - Max: 2A
Programmable Features: Current, Timer
Voltage - Supply (Max): 32V
Battery Pack Voltage: 8.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
auf Bestellung 46 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
LTM8061EV-8.2#PBF LTM8061EV-8.2#PBF Hersteller : Analog Devices 8061fa.pdf Battery Management 32V, 2A Module Li-Ion/ Polymer Bat Ch