Produkte > ANALOG DEVICES INC. > LTM8061IV-4.2#PBF
LTM8061IV-4.2#PBF
LTM8061IV-4.2#PBF Analog Devices Inc.
8061fa.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 77LGA
Packaging: Tray
Package / Case: 77-BLGA
Number of Cells: 1
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 77-LGA (15x9)
Charge Current - Max: 2A
Programmable Features: Current, Timer
Voltage - Supply (Max): 32V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
Part Status: Active
auf Bestellung 341 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details LTM8061IV-4.2#PBF Analog Devices Inc.
Description: IC BATT CHG LI-ION 1CELL 77LGA, Packaging: Tray, Package / Case: 77-BLGA, Number of Cells: 1, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer, Supplier Device Package: 77-LGA (15x9), Charge Current - Max: 2A, Programmable Features: Current, Timer, Voltage - Supply (Max): 32V, Battery Pack Voltage: 4.2V, Current - Charging: Constant - Programmable, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LTM8061IV-4.2#PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LTM8061IV-4.2#PBF LTM8061IV-4.2#PBF Hersteller : Analog Devices, Inc. 558061fa.pdf 32V, 2A μModule (Power Module) Li-Ion/Polymer Battery Charger
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 7 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
LTM8061IV-4.2#PBF LTM8061IV-4.2#PBF Hersteller : Analog Devices 8061fa.pdf Battery Management 32V, 2A Module Li-Ion/ Polymer Bat Ch