LXM1617-12-42
LXM1617-12-42 Microsemi Corporation
Hersteller: Microsemi Corporation
Description: MOD INVERTER CCFL 4W 12V PROG
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.39" L x 0.63" W x 0.24" H (86mm x 16mm x 6.2mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Output: 1600V
Voltage - Input: 12V
Type: CCFL and UV Lamps
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LXM1617-12-42 Microsemi Corporation
Description: MOD INVERTER CCFL 4W 12V PROG, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.39" L x 0.63" W x 0.24" H (86mm x 16mm x 6.2mm), Mounting Type: Chassis Mount, Output: 1600V, Voltage - Input: 12V, Type: CCFL and UV Lamps.