Produkte > MICROSEMI CORPORATION > LXMG1617A-12-62
LXMG1617A-12-62
LXMG1617A-12-62 Microsemi Corporation
Hersteller: Microsemi Corporation
Description: MOD INVERTER CCFL 6W 12V PROG
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.94" L x 0.63" W x 0.30" H (100mm x 16mm x 7.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Output: 1900V
Voltage - Input: 10.8 ~ 13.2V
Type: CCFL and UV Lamps
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LXMG1617A-12-62 Microsemi Corporation
Description: MOD INVERTER CCFL 6W 12V PROG, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.94" L x 0.63" W x 0.30" H (100mm x 16mm x 7.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Output: 1900V, Voltage - Input: 10.8 ~ 13.2V, Type: CCFL and UV Lamps.