Produkte > MURATA ELECTRONICS > LXRW0YV330-056
LXRW0YV330-056
LXRW0YV330-056 Murata Electronics
M19X-LXRW-056.pdf?1605585202000
Hersteller: Murata Electronics
Description: CAP TRIMMER 16.5-33PF 50V SMD
Features: Voltage Tuning
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance Range: 16.5 ~ 33pF
Size / Dimension: 0.024" L x 0.024" W (0.60mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max): 0.012" (0.30mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LXRW0YV330-056 Murata Electronics
Description: CAP TRIMMER 16.5-33PF 50V SMD, Features: Voltage Tuning, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance Range: 16.5 ~ 33pF, Size / Dimension: 0.024" L x 0.024" W (0.60mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Height - Seated (Max): 0.012" (0.30mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3650 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
LXRW0YV330-056 LXRW0YV330-056 Hersteller : Murata Electronics M19X-LXRW-056.pdf?1605585202000 Description: CAP TRIMMER 16.5-33PF 50V SMD
Features: Voltage Tuning
Packaging: Cut Tape (CT)
Capacitance Range: 16.5 ~ 33pF
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Voltage - Rated: 50 V