M1325-2R5905-R
M1325-2R5905-R Eaton - Electronics Division
eaton-m-supercapacitors-cylindrical-cells-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CAP 9F -20% +80% 2.5V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C
Height - Seated (Max): 1.118" (28.40mm)
Capacitance: 9 F
Voltage - Rated: 2.5 V
auf Bestellung 295 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M1325-2R5905-R Eaton - Electronics Division
Description: CAP 9F -20% +80% 2.5V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C, Height - Seated (Max): 1.118" (28.40mm), Capacitance: 9 F, Voltage - Rated: 2.5 V.
Weitere Produktangebote M1325-2R5905-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M1325-2R5905-R M1325-2R5905-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-m-supercapacitors-cylindrical-cells-data-sheet.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 9F 2.5V EDLC M SERIES CYL