Produkte > NKK SWITCHES > M2012S2A2W30
M2012S2A2W30
M2012S2A2W30 NKK Switches
mtogglesanglepc.pdf
Hersteller: NKK Switches
Switch Toggle ON None ON SPDT Small Bat Lever PC Pins 6A 250VAC 30VDC PC Mount with Bracket
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M2012S2A2W30 NKK Switches
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V, Packaging: Bulk, Features: Epoxy Sealed Terminals, Current Rating (Amps): 6A (AC), 4A (DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: Unthreaded, Actuator Length: 6.86mm, Actuator Type: Standard Round, Part Status: Last Time Buy, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
M2012S2A2W30 M2012S2A2W30 Hersteller : NKK Switches MtogglesAnglePC.pdf Description: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Packaging: Bulk
Features: Epoxy Sealed Terminals
Current Rating (Amps): 6A (AC), 4A (DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: Unthreaded
Actuator Length: 6.86mm
Actuator Type: Standard Round
Part Status: Last Time Buy
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 32 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
M2012S2A2W30 M2012S2A2W30 Hersteller : NKK Switches mtogglesanglepc.pdf Switch Toggle ON None ON SPDT Small Bat Lever PC Pins 6A 250VAC 30VDC PC Mount with Bracket