Produkte > NKK SWITCHES > M2022LL2A30
M2022LL2A30
M2022LL2A30 NKK Switches
MtogglesAnglePC-1663562.pdf
Hersteller: NKK Switches
Toggle Switches ON-ON LOCKING LEVER .275 BUSHING RA PC
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M2022LL2A30 NKK Switches
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V, Packaging: Bulk, Features: Epoxy Sealed Terminals, Current Rating (Amps): 6A (AC), 4A (DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: DPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: Unthreaded, Actuator Length: 16.50mm, Actuator Type: Locking Lever, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M2022LL2A30 M2022LL2A30 Hersteller : NKK Switches MtogglesAnglePC.pdf Description: SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Packaging: Bulk
Features: Epoxy Sealed Terminals
Current Rating (Amps): 6A (AC), 4A (DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: DPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: Unthreaded
Actuator Length: 16.50mm
Actuator Type: Locking Lever
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V