Produkte > BRADY CORPORATION > M21-125-C-342-YL
M21-125-C-342-YL
M21-125-C-342-YL Brady Corporation
BRD-M21375499.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 22 AWG TO 16 AWG CART=7FT
Packaging: Bulk
Color: Black, Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.13" W x 0.08" L (3.2mm x 2.1mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M21-125-C-342-YL Brady Corporation
Description: SLEEVE 22 AWG TO 16 AWG CART=7FT, Packaging: Bulk, Color: Black, Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 0.13" W x 0.08" L (3.2mm x 2.1mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm), Part Status: Active.