Produkte > BRADY > M21-125-C-342
M21-125-C-342
M21-125-C-342 BRADY
B-342.pdf
Hersteller: BRADY
Category: Printers and Markers
Description: Heat shrink markers; 2.13m; white; Character colour: black
Type of storage accessories: heat shrink markers
Material: polyolefine
Colour: white
Cable external diameter: 1.2...2.8mm
Length: 2.13m
Printed character colour: black
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M21-125-C-342 BRADY
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M21-125-C-342 M21-125-C-342 Hersteller : Brady Corporation BRD-M21375499.pdf Description: SLEEVE 22 AWG TO 16 AWG CART=7FT
Packaging: Bulk
Color: Black, White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.13" W x 0.08" L (3.2mm x 2.1mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 296 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 8 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
M21-125-C-342 M21-125-C-342 Hersteller : BRADY 1933105.pdf Description: BRADY - M21-125-C-342 - Kabelmarkierung, PermaSleeve®, Wärmeschrumpftülle, PO (Polyolefin), Weiß, 5.96mm x 2.13m, 2.79 mm