Produkte > BRADY CORPORATION > M21-500-430-WT-CL
M21-500-430-WT-CL
M21-500-430-WT-CL Brady Corporation
Safety%20and%20Facility%20ID%20Catalog.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 21' L CLEAR
Packaging: Bulk
Length: 21' (6.4m)
Width: 0.500" (12.70mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: Clear
Printer Name: BMP®21 PLUS Label Printer, IDPAL™, LABPAL™ Handheld Label Makers
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M21-500-430-WT-CL Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W X 21' L CLEAR, Packaging: Bulk, Length: 21' (6.4m), Width: 0.500" (12.70mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: Clear, Printer Name: BMP®21 PLUS Label Printer, IDPAL™, LABPAL™ Handheld Label Makers.