Produkte > W.H. BRADY > M21-750-595-OR
M21-750-595-OR
M21-750-595-OR W.H. Brady
attachmentfilenames-35_catalog_pg315.pdf.pdf
Hersteller: W.H. Brady
Labels Sign Printable Label Vinyl Matte Black/Orange 18x6400mm
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M21-750-595-OR W.H. Brady
Description: LABEL 0.75" W X 21' L ORANGE, Packaging: Bulk, Length: 21' (6.4m), Width: 0.750" (19.05mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Die Cut, Applications: Industrial Applications, Part Status: Active, Color - Background: Orange, Location: Outdoor, Printer Name: BMP®21 PLUS Label Printer, IDPAL™, LABPAL™ Handheld Label Makers.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M21-750-595-OR M21-750-595-OR Hersteller : Brady Corporation Safety%20and%20Facility%20ID%20Catalog.pdf Description: LABEL 0.75" W X 21' L ORANGE
Packaging: Bulk
Length: 21' (6.4m)
Width: 0.750" (19.05mm)