Produkte > NKK SWITCHES > M2B15AA5W30
M2B15AA5W30
M2B15AA5W30 NKK Switches
M2pushbuttons-1.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Packaging: Bulk
Features: Process Sealed
Current Rating (Amps): 1A (AC/DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SPDT
Type: Standard
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Plunger for Cap
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 153 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M2B15AA5W30 NKK Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V, Packaging: Bulk, Features: Process Sealed, Current Rating (Amps): 1A (AC/DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPDT, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Plunger for Cap, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Weitere Produktangebote M2B15AA5W30
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M2B15AA5W30 M2B15AA5W30 Hersteller : NKK Switches M2pushbuttons-317958.pdf Pushbutton Switches SPDT ON-(ON) RIGHT ANGLE PC 1A