Produkte > NKK SWITCHES > M2B15BA5W30-CA
M2B15BA5W30-CA
M2B15BA5W30-CA NKK Switches
M2pushbuttons-1.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Features: Process Sealed
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 1A (AC/DC)
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Round, Button
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 50 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details M2B15BA5W30-CA NKK Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V, Features: Process Sealed, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 1A (AC/DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPDT, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Round, Button, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Weitere Produktangebote M2B15BA5W30-CA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M2B15BA5W30-CA M2B15BA5W30-CA Hersteller : NKK Switches M2pushbuttons-1.pdf Pushbutton Switches SPDTON-(ON)RIGHTA NGLE PC 1A