Produkte > NKK SWITCHES > M2T12S4A5A30
M2T12S4A5A30
M2T12S4A5A30 NKK Switches
M2toggles-22184.pdf
Hersteller: NKK Switches
Toggle Switches ON-ON .300 BAT RIGHT ANGLE PC 6A & .4VA
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M2T12S4A5A30 NKK Switches
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V, Packaging: Bulk, Features: Process Sealed, Current Rating (Amps): 6A (AC), 4A (DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: SPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: Unthreaded, Actuator Length: 7.62mm, Actuator Type: Standard Round, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Weitere Produktangebote M2T12S4A5A30
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M2T12S4A5A30 M2T12S4A5A30 Hersteller : NKK Switches M2toggles.pdf Description: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Packaging: Bulk
Features: Process Sealed
Current Rating (Amps): 6A (AC), 4A (DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: SPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: Unthreaded
Actuator Length: 7.62mm
Actuator Type: Standard Round
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V