Produkte > NKK SWITCHES > M2T22S4A5W30
M2T22S4A5W30
M2T22S4A5W30 NKK Switches
M2toggles.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Packaging: Tray
Features: Process Sealed
Current Rating (Amps): 6A (AC), 4A (DC)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Circuit: DPDT
Switch Function: On-On
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: Unthreaded
Actuator Length: 7.62mm
Actuator Type: Standard Round
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M2T22S4A5W30 NKK Switches
Description: SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V, Packaging: Tray, Features: Process Sealed, Current Rating (Amps): 6A (AC), 4A (DC), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Circuit: DPDT, Switch Function: On-On, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Bushing Thread: Unthreaded, Actuator Length: 7.62mm, Actuator Type: Standard Round, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M2T22S4A5W30 M2T22S4A5W30 Hersteller : NKK Switches M2toggles.pdf Description: SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Packaging: Tray
Features: Process Sealed
Circuit: DPDT
Switch Function: On-On
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Bushing Thread: Unthreaded
Actuator Length: 7.62mm
Actuator Type: Standard Round
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 186 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
M2T22S4A5W30 M2T22S4A5W30 Hersteller : NKK Switches M2toggles-22184.pdf Toggle Switches DPDT ON-NONE-ON 6A