Produkte > BRADY CORPORATION > M4C-250-342
M4C-250-342
M4C-250-342 Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.25" DIA X 7' BK/WT
Features: Chemical Resistant, Oil Resistant, Water Resistant
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Length: 7' (2.13m)
Shape: Rectangle
Material - Body: Polyester
Applications: General
Color - Background: White
Diameter - Label: 0.250" (6.35mm)
Location: Outdoor
Language: English
Application Specifics: Alpha/Numeric
Arrangement: Text Only
Legend (Symbol Only): No Symbol
Color - Legend: Black
Print Type: Pre-Printed
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M4C-250-342 Brady Corporation
Description: SLEEVE 0.25" DIA X 7' BK/WT, Features: Chemical Resistant, Oil Resistant, Water Resistant, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Length: 7' (2.13m), Shape: Rectangle, Material - Body: Polyester, Applications: General, Color - Background: White, Diameter - Label: 0.250" (6.35mm), Location: Outdoor, Language: English, Application Specifics: Alpha/Numeric, Arrangement: Text Only, Legend (Symbol Only): No Symbol, Color - Legend: Black, Print Type: Pre-Printed.