Produkte > BRADY CORPORATION > M6-094-175-342-BL
M6-094-175-342-BL
M6-094-175-342-BL Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .094DIA BL 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: Blue
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.09" Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)