Produkte > BRADY CORPORATION > M6-094-175-342-WT
M6-094-175-342-WT
M6-094-175-342-WT Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .094DIA WT 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.18" H (44.5mm x 4.6mm); Cable O.D. 0.02" ~ 0.08" (0.6mm ~ 2.0mm)