Produkte > BRADY CORPORATION > M6-094-175-342-YL
M6-094-175-342-YL
M6-094-175-342-YL Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .094DIA YL 1.75" RL/100
Packaging: Box
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M6-094-175-342-YL Brady Corporation
Category: Printers and Markers, Description: Heat shrink markers; 44.45mm; yellow; Shrinking ratio: 3: 1, Material: polyolefine, Resistance to: chemical; corrosion; moisture; most of lubricants; severe weather conditions; UV rays, Application of storage accessories: for marking wire and cable; for printer, Type of storage accessories: heat shrink markers, Operating temperature: -55...135°C, Diameter after shrinking: 0.58mm, Cable external diameter: 2.03mm, Min. diameter before shrinking: 2.39mm, Length: 44.45mm, Shrinking ratio: 3:1, No. of labels: 100pcs., Colour: yellow, Related items: BRADY-317797; BRADY-317798; BRADY-317803; BRADY-317804; BRADY-317844; BRADY-322920.
Weitere Produktangebote M6-094-175-342-YL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M6-094-175-342-YL Hersteller : BRADY B-342.pdf Category: Printers and Markers
Description: Heat shrink markers; 44.45mm; yellow; Shrinking ratio: 3: 1
Material: polyolefine
Resistance to: chemical; corrosion; moisture; most of lubricants; severe weather conditions; UV rays
Application of storage accessories: for marking wire and cable; for printer
Type of storage accessories: heat shrink markers
Operating temperature: -55...135°C
Diameter after shrinking: 0.58mm
Cable external diameter: 2.03mm
Min. diameter before shrinking: 2.39mm
Length: 44.45mm