Produkte > BRADY CORPORATION > M6-1000-1-342-WT
M6-1000-1-342-WT Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 1DIA WT 1" RL/50
Packaging: Box
Color: White
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.00" W x 1.67" H (25.4mm x 42.3mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M6-1000-1-342-WT Brady Corporation
Description: SLEEVE 1DIA WT 1" RL/50, Packaging: Box, Color: White, Material: Polyolefin, Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.00" W x 1.67" H (25.4mm x 42.3mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm), Part Status: Active.