Produkte > BRADY CORPORATION > M6-1000-175-342-BL
M6-1000-175-342-BL
M6-1000-175-342-BL Brady Corporation
B-342.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE 1DIA BL 1.75" RL/50
Packaging: Box
Color: Blue
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 1.00" Dia (44.5mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M6-1000-175-342-BL Brady Corporation
Description: SLEEVE 1DIA BL 1.75" RL/50, Packaging: Box, Color: Blue, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 1.00" Dia (44.5mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.33" ~ 0.95" (8.5mm ~ 24.1mm).