Produkte > BRADY CORPORATION > M6-187-175-345-BL
M6-187-175-345-BL
M6-187-175-345-BL Brady Corporation
B-345.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .187DIA BL 1.75" RL/100
Packaging: Box
Color: Blue
Material: Polyolefin
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.34" H (44.5mm x 8.5mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.15" (2.4mm ~ 3.8mm)