Produkte > BRADY > M6C-1000-439-RD
M6C-1000-439-RD BRADY
B-439.pdf
Hersteller: BRADY
Description: BRADY - M6C-1000-439-RD - MULTI-PURPOSE VINYL LABELS FOR M610, M61
tariffCode: 39191080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M6C-1000-439-RD BRADY
Category: Printers and Markers, Description: Tape; 25.4mm; 15.24m; red; self-adhesive; -70÷80°C, Version: self-adhesive, Operating temperature: -70...80°C, Type of storage accessories: tape, Material: vinyl, Width: 25.4mm, Length: 15.24m, Resistance to: abrasions; chemical; corrosion; moisture; severe weather conditions; UV rays, Related items: BRADY-317844; BRADY-322920; M610-QWERTY-EU; M610-QWERTY-EU-BT; M610-QY-EU-BT-PWID; M610-QY-EU-PWID, Colour: red.
Weitere Produktangebote M6C-1000-439-RD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M6C-1000-439-RD M6C-1000-439-RD Hersteller : Brady Corporation B-439.pdf Description: LABEL 1" VINYL RD 1=50'
Length: 50' (15.2m)
Width: 1.000" (25.40mm)