Produkte > BRADY > M6C-1000-595-GN
M6C-1000-595-GN BRADY
B-595.pdf
Hersteller: BRADY
Description: BRADY - M6C-1000-595-GN - ALL-WEATHER VINYL LABELS FOR M610, M611
tariffCode: 39191080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details M6C-1000-595-GN BRADY
Description: LABEL 1" X 50' VINYL GN, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 50' (15.2m), Width: 1.000" (25.40mm), Material - Body: Vinyl, Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: Green, Location: Outdoor, Printer Name: BMP61, BMP71, M610, M611, M710, M61-R10010-WT.
Weitere Produktangebote M6C-1000-595-GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
M6C-1000-595-GN M6C-1000-595-GN Hersteller : Brady Corporation B-595.pdf Description: LABEL 1" X 50' VINYL GN
Length: 50' (15.2m)
Width: 1.000" (25.40mm)