Produkte > BRADY CORPORATION > M7C-2000-549-WT
M7C-2000-549-WT
M7C-2000-549-WT Brady Corporation
B-549.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 2" POLYESTER WT 1=50'
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 50' (15.2m)
Width: 2.000" (50.80mm)