Produkte > BRADY CORPORATION > M7C-500-595-WT
M7C-500-595-WT
M7C-500-595-WT Brady Corporation
B-595.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" VINYL WT 1=50'
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 50' (15.2m)
Width: 0.500" (12.70mm)