Produkte > AMPHENOL > MA100BF103CN
MA100BF103CN
MA100BF103CN Amphenol
Produktbewertung abgeben
Technische Details MA100BF103CN Amphenol
Weitere Produktangebote MA100BF103CN
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
B25/85: 3969K
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±0.15°C
MA100BF103CN MA100BF103CN Hersteller : Amphenol Advanced Sensors Amphenol_04022020_AAS_920_321E-1826352.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0.030" OD cap, insulated leads, 10Kohm +/- 0.15C a. 37C