MA1500-NIST
MA1500-NIST FLIR Commercial Sys
ma1500data.pdf
Hersteller: FLIR Commercial Sys
Digital Clamp-ON 750VAC 1000VDC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MA1500-NIST FLIR Commercial Sys
Description: AC/DC TRMS CLAMP METER WITH NIST, Packaging: Box, Type: Current Meter, Clamp/Probe, Specifications: DMM Functions Include Voltage, Resistance, Capacitance, Temperature, Frequency and Current to 1500A, Ratings: CAT IV 600V.
Weitere Produktangebote MA1500-NIST
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MA1500-NIST Hersteller : FLIR Extech MA1500data.pdf Description: AC/DC TRMS CLAMP METER WITH NIST
Packaging: Box
Type: Current Meter, Clamp/Probe
Specifications: DMM Functions Include Voltage, Resistance, Capacitance, Temperature, Frequency and Current to 1500A
Ratings: CAT IV 600V