Produkte > MACOM > MAAD-011035-TR0500
MAAD-011035-TR0500
MAAD-011035-TR0500 MACOM
MAAD-011035.pdf
Hersteller: MACOM
Attenuators Attenuator,5-BIT,0.1-30GHz,4X4mmPQFN,T&R
auf Bestellung 472 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAAD-011035-TR0500 MACOM
Description: MMIC ATTENUATOR, Power (Watts): 1.25W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad, Attenuation Value: 1dB ~ 31dB, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 100 MHz ~ 30 GHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 1.25W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad
Attenuation Value: 1dB ~ 31dB
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 100 MHz ~ 30 GHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Power (Watts): 1.25W
Packaging: Cut Tape (CT)
Attenuation Value: 1dB ~ 31dB
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms