Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MAAV-011013-TR0500
MAAV-011013-TR0500
MAAV-011013-TR0500 MACOM Technology Solutions
MAAV-011013.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: ATTENUATOR,5-45GHZ,3MMQFN-16LD,0
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-VFQFN Exposed Pad
Attenuation Value: 30dB
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 5 GHz ~ 45 GHz
auf Bestellung 1380 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAAV-011013-TR0500 MACOM Technology Solutions
Description: ATTENUATOR,5-45GHZ,3MMQFN-16LD,0, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-VFQFN Exposed Pad, Attenuation Value: 30dB, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 5 GHz ~ 45 GHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 799 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Attenuation Value: 30dB
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 1523 Stücke:
MAAV-011013-TR0500 Hersteller : MACOM MAAV-011013.pdf Voltage Variable Attenuator 39dB 45000MHz 16-Pin PQFN EP T/R