Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MABA-009180-500MHz
MABA-009180-500MHz
MABA-009180-500MHz MACOM Technology Solutions
MABA-009180-500MHZ.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: BALUN 1MHZ-500MHZ 1:1 6SMD FLAT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD (5 Leads), Flat Lead
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1MHz ~ 500MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 1:1
Insertion Loss (Max): 3.0dB
Phase Difference:
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MABA-009180-500MHz MACOM Technology Solutions
Description: BALUN 1MHZ-500MHZ 1:1 6SMD FLAT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD (5 Leads), Flat Lead, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 1MHz ~ 500MHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 1:1, Insertion Loss (Max): 3.0dB, Phase Difference: 5°.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MABA-009180-500MHz MABA-009180-500MHz Hersteller : MACOM Technology Solutions MABA-009180-500MHZ.pdf Description: BALUN 1MHZ-500MHZ 1:1 6SMD FLAT
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 1MHz ~ 500MHz