Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MADS-011030-14280W
MADS-011030-14280W
MADS-011030-14280W MACOM Technology Solutions
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: DIODE,SCHOTTKY,ZBD
Packaging: Bulk
Package / Case: Die
Diode Type: Schottky - 2 Independent
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Capacitance @ Vr, F: 0.45pF @ 500mV, 1MHz
Resistance @ If, F: 10Ohm @ 10.5mA, 1MHz
Voltage - Peak Reverse (Max): 2.5V
Supplier Device Package: Chip
auf Bestellung 6300 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MADS-011030-14280W MACOM Technology Solutions
Description: DIODE,SCHOTTKY,ZBD, Packaging: Bulk, Package / Case: Die, Diode Type: Schottky - 2 Independent, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Capacitance @ Vr, F: 0.45pF @ 500mV, 1MHz, Resistance @ If, F: 10Ohm @ 10.5mA, 1MHz, Voltage - Peak Reverse (Max): 2.5V, Supplier Device Package: Chip.
Weitere Produktangebote MADS-011030-14280W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MADS-011030-14280W Hersteller : MACOM MADS_011030_14280W-1921690.pdf Schottky Diodes & Rectifiers Diode,Schottky,ZBD