Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MAGE-100809-500GT0
MAGE-100809-500GT0 MACOM Technology Solutions
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: AMPLIFIER, GAN, 896-928MHZ, TAPE
Packaging: Bulk
Package / Case: 4L-FLG
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 896MHz ~ 928MHz
RF Type: General Purpose
Voltage - Supply: 50V
Gain: 18.4dB
Test Frequency: 928MHz
Supplier Device Package: 4L-FLG
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAGE-100809-500GT0 MACOM Technology Solutions
Description: AMPLIFIER, GAN, 896-928MHZ, TAPE, Packaging: Bulk, Package / Case: 4L-FLG, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 896MHz ~ 928MHz, RF Type: General Purpose, Voltage - Supply: 50V, Gain: 18.4dB, Test Frequency: 928MHz, Supplier Device Package: 4L-FLG.