Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MAGE-102425-300S00
MAGE-102425-300S00 MACOM Technology Solutions
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: GANSI POWER AMPLIFIER, 300W, CW,
Packaging: Bulk
Package / Case: 2L-FLG
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz
RF Type: General Purpose
Voltage - Supply: 50V
Gain: 15dB
Test Frequency: 2.5GHz
auf Bestellung 551 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAGE-102425-300S00 MACOM Technology Solutions
Description: GANSI POWER AMPLIFIER, 300W, CW,, Packaging: Bulk, Package / Case: 2L-FLG, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz, RF Type: General Purpose, Voltage - Supply: 50V, Gain: 15dB, Test Frequency: 2.5GHz.
Weitere Produktangebote MAGE-102425-300S00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MAGE-102425-300S00 MAGE-102425-300S00 Hersteller : MACOM MAGE_102425_300S00-3000009.pdf RF Amplifier GanSi Power Amplifier, 300W, CW, 50V