Produkte > MACOM > MAOC-009264-TR0500
MAOC-009264-TR0500 MACOM
Hersteller: MACOM
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAOC-009264-TR0500 MACOM
Description: OSCILLATOR, VC, 8.8-9.8 GHZ, TAP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.039" (1.00mm), Frequency Range: 8.8 ~ 9.8GHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -25, Frequency - Center: 9.3GHz, Icc Max: 175mA, Pushing (MHz/V): 8, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -88, Power (dBm): 9, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 13 V.
Weitere Produktangebote MAOC-009264-TR0500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.039" (1.00mm)
Frequency Range: 8.8 ~ 9.8GHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -25
Frequency - Center: 9.3GHz
Icc Max: 175mA
Pushing (MHz/V): 8
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -88
Power (dBm): 9
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 13 V