Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MAOC-010334-TR0500
MAOC-010334-TR0500
MAOC-010334-TR0500 MACOM Technology Solutions
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: OSCILLATOR,8.4-9.25 GHZ,5MMPQFN-
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.039" (1.00mm)
Frequency Range: 8.4 ~ 9.25GHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -28
Frequency - Center: 8.825GHz
Icc Max: 165mA
Pushing (MHz/V): 4
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -88
Power (dBm): 10
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 2 V ~ 13 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAOC-010334-TR0500 MACOM Technology Solutions
Description: OSCILLATOR,8.4-9.25 GHZ,5MMPQFN-, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.039" (1.00mm), Frequency Range: 8.4 ~ 9.25GHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -28, Frequency - Center: 8.825GHz, Icc Max: 165mA, Pushing (MHz/V): 4, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -88, Power (dBm): 10, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 2 V ~ 13 V.