Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MAOC-011031-TR0500
MAOC-011031-TR0500
MAOC-011031-TR0500 MACOM Technology Solutions
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: OSCILLATOR,VC,6.751-7.519 GHZ,5M
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.039" (1.00mm)
Frequency Range: 6.751 ~ 7.519GHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -17
Frequency - Center: 7.135GHz
Icc Max: 175mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -93
Power (dBm): 12
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 12.5 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details MAOC-011031-TR0500 MACOM Technology Solutions
Description: OSCILLATOR,VC,6.751-7.519 GHZ,5M, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.039" (1.00mm), Frequency Range: 6.751 ~ 7.519GHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -17, Frequency - Center: 7.135GHz, Icc Max: 175mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -93, Power (dBm): 12, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 12.5 V.