Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MAOC-011701-TR0500
MAOC-011701-TR0500
MAOC-011701-TR0500 MACOM Technology Solutions
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: VCO,11.42-12.32GHZ,5MMQFN-32LD,0
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 32-VFQFN Exposed Pad
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.039" (1.00mm)
Frequency Range: 11.42 ~ 12.32GHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -26
Frequency - Center: 11.87GHz
Icc Max: 175mA
Pushing (MHz/V): 12
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -82
Power (dBm): 5
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 13 V