Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MASW-008543-TR3000
MASW-008543-TR3000
MASW-008543-TR3000 MACOM Technology Solutions
MASW-008543.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 4GHZ 8MSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 0.7dB
Frequency Range: 10MHz ~ 4GHz
Topology: Absorptive
P1dB: 25dBm
Test Frequency: 2GHz
Isolation: 65dB
Supplier Device Package: 8-MSOP-EP
Part Status: Active
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-008543-TR3000 MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 4GHZ 8MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Circuit: SPDT, RF Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 0.7dB, Frequency Range: 10MHz ~ 4GHz, Topology: Absorptive, P1dB: 25dBm, Test Frequency: 2GHz, Isolation: 65dB, Supplier Device Package: 8-MSOP-EP, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MASW-008543-TR3000 MASW-008543-TR3000 Hersteller : MACOM Technology Solutions MASW-008543.pdf Description: IC RF SWITCH SPDT 4GHZ 8MSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Impedance: 50Ohm
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Insertion Loss: 0.7dB
Frequency Range: 10MHz ~ 4GHz
Topology: Absorptive
P1dB: 25dBm
Test Frequency: 2GHz