Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MASW-011041-TR0500
MASW-011041-TR0500
MASW-011041-TR0500 MACOM Technology Solutions
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SP3T 1GHZ 20HQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-LQFN Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SP3T
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 100V
Insertion Loss: 0.5dB
Frequency Range: 50MHz ~ 1GHz
Test Frequency: 1GHz
Isolation: 40dB
Supplier Device Package: 20-HQFN (9x9)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011041-TR0500 MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SP3T 1GHZ 20HQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-LQFN Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SP3T, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 100V, Insertion Loss: 0.5dB, Frequency Range: 50MHz ~ 1GHz, Test Frequency: 1GHz, Isolation: 40dB, Supplier Device Package: 20-HQFN (9x9).
Weitere Produktangebote MASW-011041-TR0500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MASW-011041-TR0500 MASW-011041-TR0500 Hersteller : MACOM Technology Solutions Description: IC RF SWITCH SP3T 1GHZ 20HQFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SP3T
Voltage - Supply: 100V
Insertion Loss: 0.5dB
Frequency Range: 50MHz ~ 1GHz
Test Frequency: 1GHz