Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MASW-011060-TR0500
MASW-011060-TR0500
MASW-011060-TR0500 MACOM Technology Solutions
MASW-011060.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 20HQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-LFQFN Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 0.8dB
Frequency Range: 500MHz ~ 6GHz
Topology: Reflective
Test Frequency: 6GHz
Isolation: 28dB
Supplier Device Package: 20-HQFN (4x4)
IIP3: 75dBm
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011060-TR0500 MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 20HQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-LFQFN Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPDT, RF Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 0.8dB, Frequency Range: 500MHz ~ 6GHz, Topology: Reflective, Test Frequency: 6GHz, Isolation: 28dB, Supplier Device Package: 20-HQFN (4x4), IIP3: 75dBm, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MASW-011060-TR0500 MASW-011060-TR0500 Hersteller : MACOM MASW_011060.pdf RF Switch ICs .5-6GHz SP2T IL .5dB @4GHz
auf Bestellung 245 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MASW-011060-TR0500 MASW-011060-TR0500 Hersteller : MACOM Technology Solutions MASW-011060.pdf Description: IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 20HQFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Insertion Loss: 0.8dB
Frequency Range: 500MHz ~ 6GHz
Topology: Reflective
Test Frequency: 6GHz