Produkte > MACOM > MASW-011071-TR0500
MASW-011071-TR0500 MACOM
Hersteller: MACOM
RF Switch SPDT 8GHz to 10.5GHz 38dB 44-Pin PQFN EP
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011071-TR0500 MACOM
Description: IC RF SWITCH SPDT 10.5GHZ 44QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 44-VFQFN Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPDT, RF Type: ISM, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Insertion Loss: 1.2dB, Frequency Range: 8GHz ~ 10.5GHz, Test Frequency: 10.5GHz, Isolation: 36dB, Supplier Device Package: 44-PQFN (7x7), IIP3: 60dBm, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote MASW-011071-TR0500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MASW-011071-TR0500 Hersteller : MACOM Technology Solutions Description: IC RF SWITCH SPDT 10.5GHZ 44QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 44-VFQFN Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: ISM
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Insertion Loss: 1.2dB
Frequency Range: 8GHz ~ 10.5GHz
Test Frequency: 10.5GHz