Produkte > MACOM > MASW-011098-TR0500
MASW-011098-TR0500 MACOM
Hersteller: MACOM
RF Switch SPDT 26GHz to 40GHz 27dB 20-Pin Laminate EP T/R
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011098-TR0500 MACOM
Description: IC RF SWITCH SPDT 40GHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: DC Blocked, Package / Case: 20-VQFN Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPDT, RF Type: 5G, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 1.15dB, Frequency Range: 26GHz ~ 40GHz, Topology: Reflective, Test Frequency: 40GHz, Isolation: 39dB, Supplier Device Package: 20-Laminate (5x5).
Weitere Produktangebote MASW-011098-TR0500
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MASW-011098-TR0500 Hersteller : MACOM Technology Solutions Description: IC RF SWITCH SPDT 40GHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: DC Blocked
Package / Case: 20-VQFN Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: 5G
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 1.15dB
Frequency Range: 26GHz ~ 40GHz
Topology: Reflective
Test Frequency: 40GHz
Isolation: 39dB
Supplier Device Package: 20-Laminate (5x5)
Produkt ist nicht verfügbar
MASW-011098-TR0500 Hersteller : MACOM RF Switch ICs Switch,26-40 GHz,5x5mm-20LD Laminate