Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MASW-011105-TR0500
MASW-011105-TR0500
MASW-011105-TR0500 MACOM Technology Solutions
MASW_011105.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 31GHZ 14QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 14-VFQFN Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Insertion Loss: 1.6dB
Frequency Range: 17.7GHz ~ 31GHz
Topology: Reflective
Test Frequency: 31GHz
Isolation: 30dB
Supplier Device Package: 14-PQFN (3x3)
IIP3: 43dBm
Part Status: Active
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011105-TR0500 MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 31GHZ 14QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 14-VFQFN Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPDT, RF Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Insertion Loss: 1.6dB, Frequency Range: 17.7GHz ~ 31GHz, Topology: Reflective, Test Frequency: 31GHz, Isolation: 30dB, Supplier Device Package: 14-PQFN (3x3), IIP3: 43dBm, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MASW-011105-TR0500 MASW-011105-TR0500 Hersteller : MACOM Technology Solutions MASW_011105.pdf Description: IC RF SWITCH SPDT 31GHZ 14QFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Voltage - Supply: 5V
Insertion Loss: 1.6dB
Topology: Reflective
Test Frequency: 31GHz
Isolation: 30dB
IIP3: 43dBm
Part Status: Active
auf Bestellung 2291 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 238 Stücke:
MASW-011105-TR0500 Hersteller : M/A-COM Technology Solutions MASW_011105.pdf RF Switch SPDT 17.7GHz to 31GHz 25dB 14-Pin PQFN EP T/R