Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MASW-011120-TR1000
MASW-011120-TR1000
MASW-011120-TR1000 MACOM Technology Solutions
MASW-011120.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 20HQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-LQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: 5G
Voltage - Supply: 60V
Frequency Range: 30MHz ~ 6GHz
Isolation: 44dB
Supplier Device Package: 20-HQFN (5x5)
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011120-TR1000 MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 20HQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-LQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPDT, RF Type: 5G, Voltage - Supply: 60V, Frequency Range: 30MHz ~ 6GHz, Isolation: 44dB, Supplier Device Package: 20-HQFN (5x5), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MASW-011120-TR1000 MASW-011120-TR1000 Hersteller : MACOM maom-s-a0010592853-1.pdf RF Switch ICs Switch,SP2T,5mm HQFN, 100W
auf Bestellung 2576 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MASW-011120-TR1000 MASW-011120-TR1000 Hersteller : MACOM Technology Solutions MASW-011120.pdf Description: IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 20HQFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: 5G
Voltage - Supply: 60V
Frequency Range: 30MHz ~ 6GHz