Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > MASW-011145-TR0500
MASW-011145-TR0500
MASW-011145-TR0500 MACOM Technology Solutions
MASW-011145.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 31GHZ 20QFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-VFQFN Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3.465V
Insertion Loss: 1.3dB
Frequency Range: 27GHz ~ 31GHz
Topology: Absorptive
P1dB: 37dBm
Test Frequency: 31GHz
Isolation: 45dB
Supplier Device Package: 20-QFN (3x3)
IIP3: 60dBm
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011145-TR0500 MACOM Technology Solutions
Description: IC RF SWITCH SPDT 31GHZ 20QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-VFQFN Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPDT, RF Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3.465V, Insertion Loss: 1.3dB, Frequency Range: 27GHz ~ 31GHz, Topology: Absorptive, P1dB: 37dBm, Test Frequency: 31GHz, Isolation: 45dB, Supplier Device Package: 20-QFN (3x3), IIP3: 60dBm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 498 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MASW-011145-TR0500 MASW-011145-TR0500 Hersteller : MACOM Technology Solutions MASW-011145.pdf Description: IC RF SWITCH SPDT 31GHZ 20QFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: General Purpose
Voltage - Supply: 3.465V
Insertion Loss: 1.3dB
Frequency Range: 27GHz ~ 31GHz
Topology: Absorptive
P1dB: 37dBm
Test Frequency: 31GHz