Produkte > MACOM > MASW-011151-TR0500
MASW-011151-TR0500
MASW-011151-TR0500 MACOM
MASW-011151.pdf
Hersteller: MACOM
RF Switch ICs Switch,SPDT,DC-67 GHz,2.25mm,Ref,500 pcs
auf Bestellung 400 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MASW-011151-TR0500 MACOM
Description: IC RF SWITCH SPDT 67GHZ 12QFN, Features: DC Blocked, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-VFQFN Exposed Pad, Impedance: 50Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPDT, RF Type: ISM, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V, Insertion Loss: 3dB, Frequency Range: 0Hz ~ 67GHz, Topology: Reflective, P1dB: 27.5dBm, Test Frequency: 67GHz, Isolation: 33dB, Supplier Device Package: 12-QFN (2.25x2.25), IIP3: 52dBm, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MASW-011151-TR0500 MASW-011151-TR0500 Hersteller : MACOM Technology Solutions MASW-011151.pdf Description: IC RF SWITCH SPDT 67GHZ 12QFN
Features: DC Blocked
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 12-VFQFN Exposed Pad
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: ISM
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 3.15V ~ 3.45V
Insertion Loss: 3dB
Frequency Range: 0Hz ~ 67GHz
Topology: Reflective
P1dB: 27.5dBm
Test Frequency: 67GHz
Isolation: 33dB
Supplier Device Package: 12-QFN (2.25x2.25)
IIP3: 52dBm
Part Status: Active
auf Bestellung 356 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MASW-011151-TR0500 Hersteller : MACOM MASW-011151.pdf MASW-011151-TR0500
auf Bestellung 250 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Features: DC Blocked
Packaging: Tape & Reel (TR)
Impedance: 50Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPDT
RF Type: ISM
Insertion Loss: 3dB
Frequency Range: 0Hz ~ 67GHz
Topology: Reflective
P1dB: 27.5dBm
Test Frequency: 67GHz